Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Smart hodinky za 20 dolárov s deväťdňovou výdržou batérie

1

Wyze, spoločnosť zameraná na inteligentnú domácnosť, je známa predovšetkým svojím radom lacných bezpečnostných kamier pripojených k internetu. Teraz však oznámila svoje prvé inteligentné hodinky. Wyze Watch bude k dispozícii v dvoch veľkostiach – 44 mm a 47 mm – a na americkom trhu by sa mal objaviť vo februári budúceho roka. Rovnako ako ostatné produkty Wyze budú mať hodinky cenu 20 dolárov.

Wyze Band, prvý fitnes náramok spoločnosti, uvedený začiatkom tohto roka, sa predával za 25 dolárov. Hodinky prídu s pomerne štandardnými funkciami vrátane monitorovania kyslíka v krvi a sledovania srdcového rytmu, sledovania aktivity a spánku a integrácie so službami Google Fit a Apple Health, budú mať odolnosť proti vode a prachu na úrovni IP68 a deväťdňovú výdrž batérie.

Wyze Watch sa však bude dať integrovať s ďalšími zariadeniami tejto značky a budete nimi môcť ovládať napríklad inteligentné žiarovky. Budú takisto zobrazovať notifikácie, čo vám umožní čítať ukážky e-mailov a textové správy. Wyze však neuvádza, s ktorými mobilnými operačnými systémami hodinky fungujú.

Pokiaľ ide o parametre, 44 mm model má 1,4-palcový LCD displej s rozlíšením 320 × 320 a 260 mAh batériu; 47 mm verzia je vybavená 1,75-palcovým LCD displejom s rozlíšením 320 × 385 a 300 mAh batériou. Oba varianty majú 16 MB úložiska, neponúkajú však GPS ani podporu hlasových asistentov.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

. reakcia na: Smart hodinky za 20 dolárov s deväťdňovou výdržou batérie

5.12.2020 00:12
je to srot, nie hodinky. Ziadnu funkciu tam nefunguje a samozrejme vsetko meria zle, resp. vobec nemeria. Dnes uz hocikto predava hocico a klame o technickych parametroch beztrestne.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať